Open menu

Ondernemen & Commercie

 
 
 
 
 

Wat is het?

Ben je ondernemend, heb je misschien al een internetbedrijfje of wil je dat graag, hou je van zakendoen, geld verdienen en onderhandelen maar ook van cijfers? Dan is ondernemen en commercie een richting voor jou.

Meneer, wat doet u ons aan? Waarom valt uw les uit? De leukste les van vandaag!


Kaylee, Leerling uit klas 3

Wat leer je?

Je gaat leren een webshop te maken, hoe je voor jezelf een bedrijf kan beginnen en hoe je alles wat met geld te maken heeft netjes bijhoudt. Maar ook hoe je jezelf presenteert en hoe je de klanten in de winkel krijgt met mode en design en de manier waarop je de artikelen promoot. We verwachten van je dat je netjes kan werken, inzet toont, kan samenwerken, je afspraken nakomt en achter een computer wil werken.

Wat word je?

Ondernemer
Verkoper binnendienst
Etaleur
Boekhouder
Logistiek medewerker

Nog vragen?

Heb je nog meer vragen over de opleiding Ondernemen & Commercie? Bekijk hieronder of ze er bij staan. Zo niet? Stel hem dan aan mij via het formulier

Mw. N. van Commenee
Docent Economie



Veelgestelde vragen Ondernemen & Commercie